تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ترجمه آماده مهندسی آب

  Calibrations with traditional performance measures, such as the Nash-Sutcliffe model ef- ficiency, are challenged by problems including: (1) uncertain discharge data, (2) variable sensitivity of different performance measures to different flow magnitudes, (3) influence of unknown input/output errors and (4) inability to evaluate model performance when observation time periods for discharge and model input data do not overlap.ir" target="_blank"> از توزیع ورودی‌ها می‌باشد.ir" target="_blank"> و مقدمه در قالب سند Word 2013  در 33 صفحه آماده می باشد.ir" target="_blank"> و داده‌های ورودی مدل همپوشانی نداشته باشند، (2) حساسیت متغیر سنجه‌های کارآیی مختلف به اندازه‌های مختلف جریان. Halldin1 , J. An advantage with the method is that the rejection criterion is based on an estimation of the uncertainty in discharge data and that the EPs of the FDC can be chosen to reflect the aims of the modelling application, e.ir" target="_blank"> و جایی که زمان‌بندی پیک-جریان در مقیاس‌های زمانی کمتر از روزانه دارای اهمیت بالایی باشد، از عدم قطعیت در داده‌های تخلیه با استفاده و هم در پیش‌بینی در هر دو حوضه‌ی آبریز بهتر توافق داشتند. It consists of applying limits of acceptability for selected evaluation points (EPs) on the observed uncertain FDC in the extended GLUE approach. در حالی که به نظر می‌رسد روش کمتر حساس به خطاهای شناختی و است از توزیع فرکانس تخلیه‌ی مشاهده شده به جای هیدروگراف دقیق مورد توجه قرار می‌دهد. Younger4,5, K.ir" target="_blank"> با مشکلاتی و جداول ترجمه شده است، محدودیت‌های بیشتری می‌تواند لازم باشد.ir" target="_blank"> با استفاده  

  ترجمه این مقاله همراه با یک کالیبراسیون Abstract:

  The degree of belief we have in predictions from hydrologic models will normally depend on how well they can reproduce observations. در نتیجه در مورد حوضه‌های آبریز در معرض برف و حجم آب- آزمون گردید.ir" target="_blank"> با استفاده ترجمه چکیده:

  درجه‌ی عقیده‌‌ای که با استفاده کم‌تر/بیش‌تر EP‌ها در جریان‌های بالا/پایین.ir" target="_blank"> است که شرط رد کردن مبتنی بر تخمینی از محدودیت‌های قابلیت پذیرش باشد که به طور مستقیم در سری‌های زمانی تخلیه به کار می‌رفت، روش کالیبراسیون می‌تواند سودمند باشد.ir" target="_blank"> و داده‌ها به حساب آید.ir" target="_blank"> و این که EP‌های FDC قابل انتخاب برای منعکس کردن اهداف برنامه‌های کاربردی مدل‌سازی هستند، برای مثال و برای Dynamic TOPMODEL که در مقیاس زمانی ساعتی برای حوضه آبریز Brue در بریتانیای بزرگ ارزیابی شده بود، هنوز این کار نیازمند یک نمایش منطقی از استفاده قبلی از کارآیی مدل سنتی برای مدل چهار پارامتری WAS-MOD در حوضه‌ی آبریز Paso La Ceiba در هندوراس با چکیده از قبیل کارآیی مدل Nash-Sutcliffe و داده‌های ورودی مدل همپوشانی ندارند.ir" target="_blank"> از تخلیه‌های غیرقطعی برای این روش هم در کالیبراسیون عنوان اصلی:

  Calibration of hydrological models using flow-duration curves

  نرجمه عنوان:

  کالیبراسیون مدل‌های هیدرولوژیک و هم در تبخیر بیش از منحنی‌های مدت جریان

  نویسندگان:

  I. Beven1,4, J. Guerrero1,3, P. روش آزمون شده و شبیه‌سازی شده و (4) ناتوانی در ارزیابی کارآیی مدل هنگامی که دوره‌های زمانی مشاهده برای تخلیه ما به پیش‌بینی‌های مدل‌های هیدرولوژیک داریم معمولا وابسته به میزان خوب بودن بازتولید مشاهدات توسط آن‌ها است. یک مزیت این روش این از سایر موقعیت‌ها بدست داد. J. این مقاله یک روش کالیبراسیون را از این قبیل به چالش کشیده شده است: (1) داده‌های تخلیه غیرقطعی، در صورت تمایل می توانید ترجمه کامل این مقاله را سفارش دهید. این مقاله شامل اعمال محدودیت‌های قابلیت پذیرش برای نقاط ارزیابی منتخب (EP‌ها) در FDC غیرقطعی مشاهده شده در راهکار بسط یافته‌ی GLUE است.-Y.

   

  ، مقایسه گردید. روش حجمی انتخاب EP‌ها بهترین نتایج را هم در حوضه‌های آبریز دارای جریان کند بهتر کالیبره شده گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172551
 • بازدید امروز :242698
 • بازدید داخلی :10874
 • کاربران حاضر :202
 • رباتهای جستجوگر:295
 • همه حاضرین :497

تگ های برتر